Informace o dopravě

Abychom vám zboží dodali v perfektním zmrazeném stavu, je důležité společně upřesnit podrobnosti, které se týkají dne a způsobu dodání.

Dodáváme v rámci České republiky.

Prosíme, po kompletním dokončení objednávky a jejím přijetí v naší společnosti vždy vyčkejte, až vás budeme kontaktovat.

Osobní odběr v Ostravě

Bydlíte-li v Ostravě nebo jejím okolí či máte zrovna cestu kolem, je pro vás určitě výhodné si objednávku osobně vyzvednout přímo v sídle naší společnosti:

KIMBEX, s.r.o.
Šalounova 326/40
703 00, Ostrava – Vítkovice

Osobní odběr je možný od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:00 hod.

Doprava kurýrem

Objednávky přijaté ve dnech středa – pátek jsou odesílány v pondělí následujícího týdne. Objednávky přijaté ve dnech sobota – úterý jsou odesílány ve středu. Termín odeslání vždy společně doladíme k vaší spokojenosti

Pokud si přejete zboží dodat na místo určení, je možná volba pouze kurýrní službou. V takovém případě je více než důležité perfektně naplánovat termín dodání, neboť zásilku není možné doručit opakovaně.

Zasíláme-li vám balíček do zvolené Balíkovny, činí poplatek za dopravu 169 Kč.
Doručení vaší objednávky přímo na adresu, tedy do ruky, je zpoplatněno částkou 259 Kč.

Dopravné zahrnuje zabalení zboží do speciálního boxu a suchý led, který slouží pro uchování zboží v perfektním zamrazeném stavu.

Upozorňujeme, že box obsahuje suchý led pro zachování 100%ní kvality výrobků během přepravy.

Suchý led je pevnou formou oxidu uhličitého (CO2).

Tento led při přepravě netaje, ale sublimuje.

V případě, že váš box obsahuje ještě zbytky pevného ledu, nesahejte na něj, ale vysypte jej na volné prostranství a nechejte vyprchat. Popř. nechejte v boxu. Led vysublimuje.

Na zbytky ledu nesahejte holýma rukama, hrozí popálení pokožky.

Při dodání zboží během dne, například na vaše pracoviště, uchováte balík v zamrazeném stavu až do večerních hodin, než jej v pohodlí domova rozbalíte a ryby poputují přímo do vašeho mrazáku.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám plně k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

Napište nám na: office@kimbex.cz nebo eva@kimbex.cz